KONST / Litografier / Färglitografi 14034120
nr 1403 4120
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, "Värdshuset". Signerad, numrerad 125/360. Bladets mått: 60x85cm, oramat löst blad
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 juni 2021
kl 18:57:16
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr